Tereny Łowieckie RDLP Gdańsk

ohzkwidzyn.pl » O Nas » Kwatery

Oferta na polowanie na dziki zgodnie z tradycją i duchem myśliwskim

Cena: 1000 zł/os


OFERTA SPECJALNA - polowanie na byki

Zapraszamy na polowanie na byki w OHZ Kwidzyn -  2800 zł/osobę

Fazy księżyca

pierwsza kwadra
Wschód słońca: 06:25
Zachód słońca: 19:13
noclegposilkiwifiparkingprysznicrybyturystykaognieskopiknikfotoplaczabawpies

Kwatery w leśniczówce łowieckiej Wydry

nowy_hotel
Leśniczówka dysponuje 14 miejscami noclegowymi przystosowanymi do pobytu zarówno myśliwych, jak i turystów. Naszymi gośćmi są osoby, które pragną spędzić czas na łonie natury i wypocząć. 
Kwatera położona jest malowniczo wśród kompleksu leśnego 1km od drogi Sztum- Biała Góra.  Jest doskonałą bazą wypadową do Trójmiasta i nad morze, lub nad oddalone o 2 km jezioro Białe. Blisko jest również do miast położonych na szlaku zamków gotyckich: 12 km od Malborka, 3km od Sztumu i 20km od Kwidzyna. 

Amatorzy konnej jazdy mają możliwość realizowania swej pasji w stadninach konnych znajdujących się w bliskiej odległości. Istnieje również możliwość wynajęcia bryczki.
wiata1
Malownicze miejsce sprzyja również spacerom, a szczególnie preferowane są bezkrwawe łowy z aparatem fotograficznym. W otoczeniu kwatery występują rewelacyjne trasy do uprawiania Nording Walking oraz ścieżki rowerowe dopasowane do każdego. Amatorzy połowu ryb również znajdą coś dla siebie. W pobliżu kwatery znajduje się jezioro, z możliwością połowu ryb. Wieczorami goście mogą posiedzieć przy ognisku lub grillu.

W kwaterze znajduje się 5 pokoi: jeden 4-osobowy, dwa 3-osobowe i dwa 2-osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka.
Do dyspozycji gości jest również klimatyzowana sala kominkowa z TV, gdzie można schronić się przed upałem lub ogrzać się przy ogniu. 

Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking. Obok leśniczówki położona jest wiata z kominkiem, która może pomieścić około 80 osób. Jest ona obiektem zamkniętym, a obecność kominka powoduje, iż wykorzystujemy ją cało rocznie.

W wiacie można organizować różnego rodzaju imprezy, spotkania biznesowe, wesela… 

Lokalizacja na mapie.