Tereny Łowieckie RDLP Gdańsk

ohzkwidzyn.pl » O Nas » Nasze łowiska

OFERTA NA POLOWANIE NA ROGACZE 2023/24

Zapraszamy na polowanie na rogacze wg ryczałtu trzypoziomowego, w preferencyjnych cenach w sezonie 2023/24. Dysponujemy kwaterą łowiecką z wyśmienitą kuchnią myśliwską.

Kontakt pod nr; 512 363 877

lub meil; monika.wudarczyk@gdansk.lasy.gov.pl


Oferta na polowanie na dziki zgodnie z tradycją i duchem myśliwskim

Cena: 1000 zł/os


Fazy księżyca

pełnia
Wschód słońca: 04:28
Zachód słońca: 20:53
Nasze łowiska

Wiosna_01Ośrodek Hodowli Zwierzyny Wydry  to obwód łowiecki o łącznej powierzchni prawie 14 tys. ha, w tym ponad połowa to obszary leśne. Na jego obszarze w stanie wolnym żyje wiele gatunków zwierząt, którymi gospodaruje się w racjonalny sposób poprzez dokarmianie, tworzenie dogodnych warunków bytowania, czy regulację liczebności. Oferujemy organizację polowań indywidualnych i zbiorowych zgodnie z tradycją i duchem myśliwskim wraz z oprawą. Posiadamy do odstrzału zwierzynę grubą: jelenie, sarny, dziki oraz drapieżniki. Szczegółowa oferta wraz z terminami znajduje się w dziale oferta. Zapewniamy nocleg i znakomite wyżywienie w kwaterze myśliwskiej Wydry, dla myśliwych indywidualnych i grup do 14 osób. Istnieje również możliwość organizacji polowania wigilijnego, noworocznego, czy hubertowskiego.


5719__17-Dziki-HJ-(2)_1 Wielkości pozyskania zwierzyny grubiej w sezonie łowieckim.
Jelenie – około 50 szt
Sarny – około 110 szt
Dziki - około 250 – 300 szt

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura polowań funkcjonującego przy Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa  Kwidzyna. 
Pokaż OHZ Kwidzyn na większej mapie