Tereny Łowieckie RDLP Gdańsk

ohzkwidzyn.pl » O Nas » Polowania

OFERTA NA POLOWANIE NA ROGACZE 2023/24

Zapraszamy na polowanie na rogacze wg ryczałtu trzypoziomowego, w preferencyjnych cenach w sezonie 2023/24. Dysponujemy kwaterą łowiecką z wyśmienitą kuchnią myśliwską.

Kontakt pod nr; 512 363 877

lub meil; monika.wudarczyk@gdansk.lasy.gov.pl


Oferta na polowanie na dziki zgodnie z tradycją i duchem myśliwskim

Cena: 1000 zł/os


Fazy księżyca

pierwsza kwadra
Wschód słońca: 04:27
Zachód słońca: 21:12
dziikiePolowania


pop1
W dniu rozpoczęcia polowania myśliwi zapoznawani są z przepisami dotyczącymi wykonywania polowania. Przed wyruszeniem w łowisko podprowadzający za pośrednictwem tłumacza określa sposób polowania oraz inne ustalenia. Polowania indywidualne odbywają się głównie z podchodu oraz podjazdu a także z ambony.  Każdemu z myśliwych zawsze towarzyszy polski podprowadzający, który doskonale zna teren łowiska. Oferujemy polowania w atrakcyjnych terminach. W maju oraz na przełomie lipca i sierpnia zapraszamy do naszych łowisk na polowania na rogacze. Jesienią oferujemy państwu polowania w trakcie rykowiska na byki jelenia szlachetnego. Średnia masa pozyskanych wieńców jeleni jest jedną z najwyższych w Polsce. 


mysliwi

W okresie od listopada do stycznia oferujemy państwu udział w polowaniach zbiorowych. Polowanie zbiorowe rozpoczyna się o wschodzie. Przed wyruszeniem w łowisko prowadzący polowanie przekazuje myśliwym informacje odnośnie przewidzianej ilości pędzeń, przedstawia nagankę oraz psy biorące udział w polowaniu, a także przewidzianą ilość zwierzyny do pozyskania. Zwykle odbywa się 8-10 pędzeń w ciągu dnia.  Myśliwi są rozstawiani przez  polskiego myśliwego, który objaśnia kierunek pędzenia oraz bezpieczną strefę strzału. W ciągu polowania przewidziana jest jedna przerwa obiadowa, około godziny  11.00. Posiłek spożywany jest na świeżym powietrzu. Na koniec każdego dnia polowania odbywa się uroczysty pokot, zgodnie z tradycjami łowieckimi.